آکادمی پروا

۱. با فرا رسیدن فصل بهار، همه چیز حتی استایل افراد نیز تغییر می کند. سبک طراحی ناخن نیز یکی از همین تغییراتی است که در استایل خانم ها اعمال می شود. معمولا سبک ناخن در فصل بهار در رنگ های شاد و متنوع بوده و در طرح های گل گلی و شکوفه های بهاری دیزاین می شود.

۲. یکی از بارزترین رنگ های بهاری، سبز است. می توانید از این رنگ زیبا و شاداب در دیزاین ناخن بهاری خود استفاده کنید و برای افزایش جلوه آن، گل هایی به رنگ های مکمل اضافه نمایید.

۳. یکی دیگر از طرح هایی که می توان با استفاده از رنگ سبز اجرا کرد، ایجاد تنالیته های مختلف است. می توانید تناژهای مختلفی از رنگ سبز را در هر یک از ناخن ها به گونه ای طراحی کنید که در عین زیبایی از شلوغی بیش از حد نیز پرهیز شود.

۴. برای طراحی ناخن بهاری می توانید از ترندهای این فصل استفاده کنید. به عنوان مثال، توت فرنگی یکی از میوه های محبوبی است که در این فصل مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید مدل های زیبایی را با الهام از این میوه هیجان انگیز طراحی کنید.

۵.  یکی دیگر از ترندهای فصل بهار، شکوفه درختان است. برای این کار ابتدا رنگ پایه ناخن خود را اجرا و سپس شکوفه های بهاری را روی آن دیزاین کنید.

۶. اگر طرفدار سادگی هستید و تمایل به استفاده از رنگ های خنثی دارید، ما یک دیزاین زیبا به شما پیشنهاد می دهیم. برای این مدل طراحی ناخن بهاری می توانید تناژهای مختلفی از رنگ هلویی را روی ناخن ها پیاده کرده و برای افزایش جلوه آن، دیزاین های هندسی را روی ناخن انگشت حلقه اجرا نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید