آکادمی پروا

فصل تابستان فصل زیبایی هاست و در این فصل خانم ها دوست دارند از دیزاین هایی رنگی و شاد برای ناخن های خود استفاده نمایند تا در این فصل گرم و آرامش بخش پریستیز مخصوص به خود را داشته باشند. برای طراحی ناخن تابستانی ایده های خلاقانه زیادی وجود دارد که شما می توانید به کمک آن ها تغییرات مثبتی را در طرح ناخن های خود ایجاد نمایید.

طراحی ناخن تابستانی

تابستان دارای طیف وسیعی از رنگ ها است به همین دلیل هر چقدر شما از طیف رنگی مختلف برای دیزاین ناخن های خود استفاده نمایید طرح ناخن هایتان جذاب و متفاوت تر به نظر می رسند.

دیزاین ناخن مخصوص فصل تابستان

برای طرح ناخن تابستانی می توانید از انواع میوه های تابستانه نظیر هندوانه و توت فرنگی و … استفاده نمایید همچنین می توانید انواع گل های زیبا و برگ درختان را روی سطح ناخن های خود بکشید. توجه داشته باشید که برای دیزاین این طرح ها بهتر است از رنگ های روشن به همراه سایه سفید استفاده نمایید همچنین از طرح گل های زیبا و درخشان می توانید برای دیزاین ناخن دخترانه و زنانه استفاده نمایید.

دیزاین ناخن به صورت آمبره مدتی است که مد شده است و اگر شما تمایل دارید دیزاینی متفاوت برای ناخن هایتان داشته باشید می توانید از این مدل طرح لاک ناخن استفاده نمایید.

در صورت تمایل می توانید چند تا از ناخن هایتان را به کمک رنگ های روشن دیزاین کنید و روی چند تا از ناخن هایتان طرح گل و میوه و برگ و … را ایجاد نمایید که در این صورت جذابیت ناخن هایتان بیشتر به نظر می رسد. اگر تمایل دارید دیزاین ناخن شیک و متفاوتی داشته باشید بهتر است از طرح رنگین کمانی ایده بگیرید این طرح با هر رنگ لباسی به راحتی ست می شود و علاوه بر این برای خانم ها و دختران جوان با سلیقه خاص انتخابی مناسب و ایده آل می باشد.

کشیدن آناناس روی سطح ناخن ها باعث می شود تا ناخن های شما طرحی فانتزی و جذاب به خودشان بگیرند و علاوه بر این حس سرزندگی به شما دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید