آکادمی پروا

۱-مدل ناخن بادامی(Almond)

در ناخن های بادامی شکل لبه های ناخن باریک می شود و دارای یک نوک گرد است. این مدل برای ناخن های کوتاه مناسب نمی باشد ولی روی ناخن های بلند، جلوه زیبایی دارد. برای لاغر کردن انگشتان پهن و ایجاد دستانی باریک، ایده آل است و حتی باعث ایجاد ظاهری کشیده برای انگشتان کوتاه است.

 

۲-مدل گرد ناخن(Round)

در این مدل لبه ناخن ها به حالت طبیعی گرد است و کلاسیک ترین مدل ناخن محسوب می شود. بدون نیاز به بلند بودن ناخن ها، باعث ایجاد ظاهری کشیده برای انگشتان است و نیاز به مراقب زیاد و ترمیم مداوم ندارد.

 

۳-مدل مربع ناخن (Square)

این مدل دارای لبه ای صاف و ظاهری مربع شکل است و مناسب برای خانم هایی می باشد که می خواهند ناخن هایی کوتاه ولی در عین حال شیک داشته باشند. دو طرف ناخن باید موازی و لبه آن باید صاف باشد.

۴-مدل بالرین یا بیضی-مربع ناخن(Ballerina)

ترکیبی از مدل مربعی و مدل بیضی ناخن است. دو طرف ناخن به صورت بیضی و لبه آن به صورت صاف مربع می باشد و فرمی مناسب و زیبا برای ناخن های بلند است ولی روی ناخن های کوتاه ممکن است جالب نشود. این مدل برای پایه کاشت اکریلیک بسیار مناسب است البته نیاز به مراقب زیادی دارد و با نام مدل گلدانی هم شناخته شده است.

 

۵-مدل بیضی ناخن(Oval)

این مدل مانند مدل بادامی است با این تفاوت که لبه آن پهن تر می باشد. برای ناخن های کوتاه و پهن، ظاهری کشیده ایجاد می کند. دو طرف ناخن موازی و به تدریج در لبه کمی بیضی می شود.

 

۶-مدل رژ مانند ناخن(Lipstick)

دو طرف ناخن موازی است و لبه ی آن باید به صورتی سوهان کشی شود که مانند لبه رژ لب شود.

 

۷-مدل نوک تیز یا دشنه ای-خنجری ناخن(Stiletto)

مناسب برای ناخن های بلند است و مانند مدل بادامی دو طرف ناخن باریک می شود ولی با این تفاوت که در این مدل لبه ی ناخن کاملا تیز شده و تنها به اندازه یک نقطه گرد می شود. انگشتان را کشیده تر می کند و به مراقبت زیادی احتیاج دارد.

 

۸-مدل باد بزنی ناخن(Wide)

این مدل شبیه باد بزن می باشد و دو طرف ناخن به سمت لبه پهن می شود.

 

۹-مدل پیکانی ناخن(Edge)

دو طرف ناخن موازی است و لبه آن به شکل نوک فلش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید