آکادمی پروا

مدل ناخن مناسب برای دست از سری نکات مهم و قابل توجه برای بانوان است. مدل ناخن دست از تاثیرگذارترین موارد در زیبایی و ظرافت انگشتان است.

مدل ناخن وابسته به فرم دست‌هایتان در نظر گرفته شده عدم تناسب آن را امروزه می‌توان با روش‌هایی مثل کاشت ناخن و ترمیم آنها برطرف کرد. مدل ناخن دست وابسته به حالت انگشتان و اندازه دست‌ها در انواع کوتاه، بلند، مربعی شکل، گرد و مواردی از این قبیل دسته بندی شده است.

مدل ناخن کاشت هم برگرفته از حالت‌های طبیعی ناخن بوده و یک روش مناسب برای افرادی است که تمایل به پوشاندن نواقص و بی نظمی ناخن‌هایشان دارند.

مدل ناخن مناسب با حالت دست

مدل ناخن دست شما در صورتی زیبا و خاص جلوه می‌دهد که با حالت دستان شما تناسب داشته باشد. بیشتر دلایل گرایش افراد به مدل ناخن کاشت امکان انتخاب یک مدل متناسب با حالت انگشتانشان است. مدل ناخن دست در ظرافت و زیبایی دستان شما نقش مهمی داشته و توجه به انتخاب یک مدل مناسب در ترمیم و کاشت آن امری ضروری است.

انگشتان ظریف و کشیده، بلند و لاغر، تپل و کوتاه یا استخوانی و کوتاه با مدل‌های متنوع ناخن همراه هستند. مدل بادمی، مستطیلی، مربعی، تیز، بلند و مواردی از این قبیل بیشترین اسم‌هایی بوده که از مدل ناخن دست به گوشتان خورده است.

مدل ناخن مربع

این مدل ناخن که با حالتی مسطح در بالای آن همراه بوده و به سختی می‌شکند. مدل ناخن مربعی استقامت بیشتری به نسبت دیگر مدل‌ها داشته و از این رو مناسب افرادی با اعتماد به نفس بالا و علاقمند به سلامت ناخن‌هایشان است.

برای شکل گیری مدل مربعی ناخن دو بخش جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید. لبه آزاد ناخن باید به حالتی عمود بر این دو بخش قرار گیرد. استفاده از لاک‌های روشن و خاص در زیبایی این مدل ناخن‌ها تاثیر بسزایی دارد.

مدل ناخن کوتاه

مدل ناخن کوتاه برای افرادی که دستان کشیده دارند یک انتخاب مناسب است. اگر ناخن‌های سالمی دارید و بطور مداوم در معرض برخورد ناخن‌ها با اجسام مختلف هستید با سوهان کشیدن ناخن و مرتب نگهداشتن آنها این مدل را روی دست اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید